صفحه گرانیت بر بوش

ساخت وبلاگ
چکیده : طیف کامل متعلقات الماسه بوش اکنون در دسترس شماست. صفحه الماسه ، نمونه بردارهای خشک و تر و ... ... با عنوان : صفحه گرانیت بر بوش بخوانید :

طیف کامل متعلقات الماسه بوش اکنون در دسترس شماست.

صفحه الماسه ، نمونه بردارهای خشک و تر و ...

سرعت بالای برش بدلیل شیارهای سرعت تعبیه شده در صفحه های برش و نمونه بردار

عمر بالای متعلقات بدلیل افزایش طول ناحیه الماسه.

بوش به تازگی طیف جدید متعقات جدید متعلقات الماسه خود را معرفی نموده است. هدف در طراحی ویژه این متعلقات تمرکز بر نیازهای کاربران ( که همان افزایش سرعت در کار) بوده است ، این مهم به کمک طراحی ویژه شیار های سرعت ایجاد گردیده است. به کارگیر این شیار ها باعث می شودتا اصطحکاک حین کار کاهش و سرعت خروج برادها افزایش یابد ، همچنین تکنولوژی تیز شوندگی خودکار صفحه گرانیت بر باعث می شود که  در هر بار برش  تغییری در سرعت متعلقات ایجاد نگردد . از دیگر موارد موثر در افزایش سرعت صفحه انتخاب بهینه ضخامت ناحیه الماسه است که با توجه به نوع کاربردی ها از اندازه های متفاوتی استفاده می شود.

افزایش طول ناحیه الماسه

برای افزایش طول عمر صفحه گرانیت بر و نمونه بردار بوش طول ناحیه الماسه را تا 15 م م در صفحه گرانیت بر و تا 11/5 م م در مته نمونه بردار بوش افزایش داده استکهمنجر به بالا بردن طول عمر این متعلقات در مقایسه با رقبا شده است.

ثابت قدم در تنوع محصولات

بوش تحقیقات وسیعی را در زمینه توسعه صفحه های الماسه انجام داده است و اکنون صفحه هایی برای برش بر روی سنگ ، سرامیک ، بتون، مرمر ، آسفالت و برش همه کاره ( یونیورسال) در دسترس است . این صفحه ها در سه گروه

حرفه هی Professional

تخصصی Expert

عالی Best

ارائه شده.

مته های نمونه بردار  و صفحه گرانیت بر نیز در دو نوع خشک و تر طراحی گردیده است . گروه خشک جهت کاربری های عمومع و نمونه بردار تر مخصوص نمونه برداری بتون است.

...
نویسنده : صفحه گرانیت بر بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت: 12:57